Menu
Your Cart

Аксесоари за комутатори

Аксесоари за комутатори
IE-ANT-3G-806-2170-2-NF
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 1491160000
Антена, omni-directional за GSM / UMTS мрежи, 2 dBi, 1 x N-тип женски конектор, ..
407.60 лв.
IE-ANT-3G-806-2500-4-NF
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 1491170000
Антена, omni-directional за GSM / UMTS мрежи, 4 dBi, 1 x N-тип женски конектор, ..
407.60 лв.
IE-ANT-O-ABG-360-7-NF
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 1367130000
Антена, omni-directional, 2.4 GHz / 5 GHz, 8 dBi на 5 GHz, 6 dBi на 2.4 GHz, 1 x..
719.60 лв.
IE-ANT-O-AH-360-5-NF
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 1367120000
Антена, omni-directional, 5 GHz, 5 dBi, 1 x N-тип женски конектор, IP64, импедан..
948.00 лв.
IE-ANT-O-BG-360-6-NF
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 1367090000
Антена - 2.4 GHz band, Gain of 6 dBi, Vertical, 1 x N-тип конектор женски, botto..
906.40 лв.
IE-ANT-P-ABG-75-9-NF
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 1367140000
Антена, directional, 2.4 GHz / 5 GHz, 6 dBi, 1 x N-тип женски конектор, IP67, им..
619.60 лв.
IE-CC-NM-RPSMAM-2M
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 1367110000
Кабел за антена, N-тип мъжки конектор към RP-SMA мъжки конектор, дължина 2 m..
266.40 лв.
IE-CC-NM-RPSMAM-4M
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 1367100000
Кабел за антена, N-тип мъжки конектор към RP-SMA мъжки конектор, дължина 4 m..
304.00 лв.
IE-CC-NM-SMAM-2M
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 1491180000
Кабел за антена, N-тип мъжки конектор към SMA конектор, дължина 4 m..
124.80 лв.
IE-CC-NM-SMAM-4M
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 1491190000
Кабел за антена, N-тип мъжки конектор към SMA конектор, дължина 2 m..
141.60 лв.
IE-CC-NM-SMAM-6M
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 1491210000
Кабел за антена, N-тип мъжки конектор към SMA конектор, дължина 6 m..
158.40 лв.
IE-DINRAILMOUNT-KIT
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 1504430000
Планка за монтаж на DIN шина..
3.16 лв.
IE-SFP-1FE-MM-2
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 2682450000
SFP модул, 100 Mbps, мулти мод, LC-Duplex, 2 km, -40 °C...85 °C..
146.32 лв.
IE-SFP-1FE-SM-30
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 2682460000
SFP модул, 100 Mbps, сингъл мод, LC-Duplex, 30 km, -40 °C...85 °C..
165.20 лв.
IE-SFP-1FE-SM-60
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 2682470000
SFP модул, 100 Mbps, сингъл мод, LC-Duplex, 60 km, -40 °C...85 °C..
217.12 лв.
IE-SFP-1FELLC-T
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 1241480000
SFP модул, мегабитов, сингъл мод, LC конектор, 80 km, -40 °C...85 °C..
6,178.00 лв.
IE-SFP-1FEMLC-T
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 1241450000
SFP модул, мегабитов, мулти мод, LC конектор, 4 km, -40 °C...85 °C..
740.40 лв.
IE-SFP-1FESLC-T
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 1241470000
SFP модул, мегабитов, сингъл мод, LC конектор, 40 km, -40 °C...85 °C..
1,642.40 лв.
IE-SFP-1GE-MM-05
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 2682480000
SFP модул, 1000 Mbps, мулти мод, LC-Duplex, 0.5 km, -40 °C...85 °C..
146.32 лв.
IE-SFP-1GE-MM-2
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 2682490000
SFP модул, 1000 Mbps, мулти мод, LC-Duplex, 2 km, -40 °C...85 °C..
200.60 лв.
IE-SFP-1GE-SM-10
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 2682500000
SFP модул, 1000 Mbps, сингъл мод, LC-Duplex, 10 km, -40 °C...85 °C..
283.20 лв.
IE-SFP-1GE-SM-10-BIDI-TX1310
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 2682520000
SFP модул, 1000 Mbps, сингъл мод BiDi, LC-Simplex, 10 km, -40 °C...85 °C..
413.00 лв.
IE-SFP-1GE-SM-10-BIDI-TX1550
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 2682530000
SFP модул, 1000 Mbps, сингъл мод BiDi, LC-Simplex, 10 km, -40 °C...85 °C..
528.64 лв.
IE-SFP-1GE-SM-20-BIDI-TX1310
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 2682540000
SFP модул, 1000 Mbps, сингъл мод BiDi, LC-Simplex, 20 km, -40 °C...85 °C..
507.40 лв.
IE-SFP-1GE-SM-20-BIDI-TX1550
С поръчка
Производител: Weidmuller Каталожен номер: 2682550000
SFP модул, 1000 Mbps, сингъл мод BiDi, LC-Simplex, 20 km, -40 °C...85 °C..
594.72 лв.
Показва 1 до 25 от 50 (2 страници)